Usługi

KOREKTA LAKIERU

Po korekcie lakieru nie można przejść obok auta obojętnie.
Podczas polerowania i korekty wyprowadzamy lakier do stanu w jakim jeszcze nigdy nie był. W bezpieczny i trwały sposób USUWAMY – NIE MASKUJEMY – wszelkie rysy, zmatowienia i skazy, które powstają podczas codziennej eksploatacji pojazdu. Karoseria twojego auta zyskuje szklisty blask, kolor staje się soczysty i głęboki, a efekt pozostaje bardzo długo.

Utrata blasku i zmatowienie lakieru to naturalny proces powodowany użytkowaniem oraz warunkami atmosferycznymi. Czynniki mechaniczne i pogodowe, sól, substancje chemiczne oraz zabrudzenia organiczne, takie jak owady, pyłki roślin czy ptasie odchody, stopniowo pogarszają wygląd powłoki lakierniczej. Na szczęście jest to proces odwracalny.

Ekspercka wiedza
Indywidualnie ocenimy stan lakieru: rysy, głębsze uszkodzenia czy zmatowienie spowodowane upływającym czasem – i zaproponujemy optymalne rozwiązania.
Bezpieczeństwo procesu
Usuniemy uszkodzoną warstwę lakieru bez naruszenia dalszych warstw lakieru, aby w przyszłości dało by radę ponownie zadziałać w danym miejscu.
Technologia XXI Wieku
Pastami w Sprayu – skorygujemy i wypolerujemy karoserię na błysk, korzystając ze sprawdzonych najnowszych technologii past.
Koplet Usług
Po renowacji zaproponujemy zabezpieczenie lakieru dopasowane do potrzeb klienta : wosk, quick detailer, powłokę ceramiczną lub zabezpieczenie folią PPF bezbarwną
Skuteczna reanimacja elementów tworzyw sztucznych (tak zwana rewitalizacja plastików)
Rysy, głębsze uszkodzenia czy zmatowienie spowodowane upływającym czasem – trwale zregenerujemy lakier każdego samochodu i przywrócimy mu pokazową prezencję.

Efektywność potwierdzona w testach laboratoryjnych TUV
Wyniki testów TUV nie pozostawiają wątpliwości – powłoki ceramiczne Opti Coat przewyższają normy ISO w zakresie twardości i odporności na działanie chemii, kwasów i alkoholi.

Regeneracja powłoki lakierniczej
Wyszukujemy i usuwamy nawet najdrobniejsze ryski, skazy i zmatowienia. Pozbywamy lakier uszkodzeń powstałych np. na parkingu salonowym, kiedy auto zostanie zabrudzone przez ptasie odchody (tak zwane wtrącenia w lakierze).

 

Polerowanie Lakieru

Usługa kierowana jest do osób, których samochód:

⦁ stracił swój blask, połysk, głębię lakieru,

⦁ lakier auta jest zniszczony, porysowany przez niewłaściwe mycie

⦁ lakier auta posiada liczne rysy oraz wżery np. ptasie odchody,

⦁ chcemy, aby na kolejne kilka lat auto wyglądało prawie jak nowe,

⦁ chcemy sprzedać auto z większym zyskiem.

Wyróżniamy 3 podstawowe typy polerowania, które można dopasować do swoich potrzeb oraz stanu pojazdu:

a) Polerowanie jednoetapowe  Auto odzyskuje blask i głębię lakieru, usuwa się ok 40-60% rys. Taką usługę kierujemy do osób, które chcą w niedrogi, szybki sposób odświeżyć lakier używanego auta, nie zależy im na usunięciu zdecydowanej większości rys lub noszą się z zamiarem sprzedaży auta i chcą tym prostym zabiegiem podnieść wartość auta.

b) Polerowanie dwu-trzy etapowe – To polerowanie pozwala na odzyskanie głębi lakieru, jego blasku oraz usuwa znaczną ilość rys prostych oraz kolistych 70-90%. Jest to najczęściej przez nas wykonywana usługa. Jest dedykowana Klientom, którzy cenią sobie fakt doprowadzenia powierzchni lakierniczej do staniu prawie jak nowego. Jest to usługa dedykowana także pod aplikację powłok ochronnych w celu utrzymania tego efektu na dłużej. Taka usługa znacznie podnosi walory estetyczne auta oraz zwiększa jego wartość.

Zadzwoń